tel. (22) 295 04 81

Ubezpieczenia

Ułatwiamy pozyskiwania klientów ze stron internetowych oraz reklam oferując 100% skuteczność obsługi pozyskiwanych kontaktów. Dzięki wsparciu AI stosowanym dla rozmów telefonicznych lepiej zrozumiesz potrzeby swoich klientów oraz ocenisz pracę zespołu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Popraw płynność finansową dzięki AI i automatycznej m-windykacji

Popraw terminowość ściągania należności, dzięki narzędziom, które zrobią to za Ciebie.

Dowiedz się, jak bez frustrującego dopominania się o zaległe płatności, w prosty sposób zdyscyplinować klientów do terminowych rozliczeń.

Niech płatności ściągają się same!

Automatyzacja obsługi klientów ze stron www, FB, Infolinii

Ułatwimy pozyskiwanie klientów ze strony internetowej i reklam oferując 100% skuteczność obsługi pozyskanych kontaktów. Narzędzie znacząco podnosi poziom obsługi klientów oraz umożliwia efektywne pozyskiwanie leadów sprzedażowych bez ponoszenia dodatkowych nakładów na marketing.

Sprawimy, że działania które wcześniej były uciążliwe i wymagały samodyscypliny zespołu, za sprawą technologii staną się łatwe dzięki automatyzacji Twój zespół skupi się włącznie na tym czego maszyna nie obsługuje tj. na rozmowie z klientem.

Rozwiązanie, nie wymaga zmiany modelu działania firmy a jego wdrożenie nie wymaga zaangażowania zespołu IT.

Opowiedz nam o potrzebach Twojej firmy

‐ dopasujemy ofertę

Wypełnij krótki formularz, który pomoże nam zacząć rozmowę i lepiej dopasować rozwiązania.

Napisz do nas lub zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak tylko to możliwe.

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 3WAY Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przedstawienia mi informacji handlowej przez telefon - wyrażenie zgody jest świadome i dobrowolne ale niezbędne do nawiązania kontaktu telefonicznego.

Administratorem Danych Osobowych jest 3Way Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych tutaj.