tel. (22) 295 04 81

Motoryzacja

Automatyzacja sprzedaży czy wzmocnienie relacji z klientem mogą być uzyskiwane poprzez powtarzalny i w pełni efektywny standard obsługi klienta. Obsługa z efektem WOW realizowana bez oczekiwania to atut jakim możesz wyróżnić się wśród konkurencji stosując nasze narzędzia do automatyzacji.

Dowiedz się więcej

Automatyzacja obsługi klientów ze stron www, FB, Infolinii

Ułatwimy pozyskiwanie klientów ze strony internetowej i reklam oferując 100% skuteczność obsługi pozyskanych kontaktów. Narzędzie znacząco podnosi poziom obsługi klientów oraz umożliwia efektywne pozyskiwanie leadów sprzedażowych bez ponoszenia dodatkowych nakładów na marketing.

Sprawimy, że działania które wcześniej były uciążliwe i wymagały samodyscypliny zespołu, za sprawą technologii staną się łatwe dzięki automatyzacji Twój zespół skupi się włącznie na tym czego maszyna nie obsługuje tj. na rozmowie z klientem.

Rozwiązanie, nie wymaga zmiany modelu działania firmy a jego wdrożenie nie wymaga zaangażowania zespołu IT.

Rozmowy telefoniczne wsparte AI - gwarancja zwiększenia sprzedaży

Analiza rozmów przy użyciu algorytmów sztucznej inteligencji dostarczy istotnych informacji dotyczących pracy zespołów i sprzedaży.

Otrzymasz dane m.in. na temat rozwiązywanych problemów, TOP-owych zapytań klientów oraz planowanych follow-up'ów z ich statusami.

Wprowadzimy automatyzację, eliminując powtarzalne i czasochłonne zadania zespołu. Oferujemy wsparcie w optymalizacji obsługi i sprzedaży poprzez zastosowanie AI w działalności Twojej firmy.

Opowiedz nam o potrzebach Twojej firmy

‐ dopasujemy ofertę

Wypełnij krótki formularz, który pomoże nam zacząć rozmowę i lepiej dopasować rozwiązania.

Napisz do nas lub zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak tylko to możliwe.

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 3WAY Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przedstawienia mi informacji handlowej przez telefon - wyrażenie zgody jest świadome i dobrowolne ale niezbędne do nawiązania kontaktu telefonicznego.

Administratorem Danych Osobowych jest 3Way Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych tutaj.