tel. (22) 295 04 81

O nas

Zwiększamy sprzedaży i usprawniamy obsługę klientów.

Naszą ofertę kierujemy do tych firm dla których rozmowa telefoniczna z klientem orasz szybkość obsługi odgrywa istotny wpływ na wyniki biznesowe.

Dzięki narzędziom do automatyzacji oraz sztucznej inteligencji zwiększamy ilość telefonów sprzedażowych nawet o 30% i skracamy czas obsługi do minumum.

Metodą małych kroków „Kaizen” usprawniamy procesy obsługi telefonicznej, zapewniając praktycznie natychmiastową weryfikację rezultatów.

Wspieramy sprzedaż i obsługę klientów dla ponad 200 firm.

Łączymy

Naszą siłą jest umiejętność łączenia sprawdzonych rozwiązań z dbałością o detale, kluczowe dla perfekcyjnego efektu.

Dostosowujemy

Dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb biznesowych klientów, oszczędzając czas, pieniądze i wzmacniając relacje z ich klientami.

Wspieramy

Wspieramy sprzedaż i obsługę klientów w ponad 200 firmach, dla których priorytetem jest szybki i bezpośredni kontakt telefoniczny.

Opowiedz nam o potrzebach Twojej firmy

‐ dopasujemy ofertę

Wypełnij krótki formularz, który pomoże nam zacząć rozmowę i lepiej dopasować rozwiązania.

Napisz do nas lub zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą, tak szybko jak tylko to możliwe.

* Pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 3WAY Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przedstawienia mi informacji handlowej przez telefon - wyrażenie zgody jest świadome i dobrowolne ale niezbędne do nawiązania kontaktu telefonicznego.

Administratorem Danych Osobowych jest 3Way Sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych tutaj.